Web Pavel Cizinsky A.jpg
- Jako diskžokej, moderátor, nebo zvukař působím nejen v okrese Svitavy, ale též v okresech Chrudim, Pardubice a Ústí nad Orlicí.
Služby :

Zaměřuji se především na svatební párty, soukromé oslavy a firemní večírky.

Mám 19-tileté bohaté zkušenosti s hraním pro široký věkový rozptyl. Hudební produkce na svatbě kopíruje události na hostině, a tak se zvuková kulisa při hodování střídá s moderováním právě probíhaných událostí a s taneční hudební produkcí se světelnými efekty. Repertoár sestavím na míru dle přání zákazníka.
Používám menší aparaturu pro lokály restaurací i vinárny a velkou výkonnou hudební aparaturu pro střední a velké sály, a pro exteriéry. Hudební produkce provázím bohatými světelnými efekty. Zásoba internacionální i domácí muziky různých žánrů, období až po současné pecky umožňuje vytvořit akci dle požadavku.

Hudba na disco party, oldies diskotéky, plesy, taneční zábavy, silvestrovské diskotéky.

Ozvučení kulturních a propagačních akcí, festivalů, veletrhů, shromáždění a pod.

Ozvučím události v sálech, kongresových centrech, na náměstích, na stadionech, i na jiných prostranstvích. Průběh akce mohu moderovat osobně, nebo ve spolupráci dalších řečníků od pořadatele. K tomu budou připravené bezdrátové mikrofony ve stojanech. Součástí ozvučení je reprodukovaná doprovodná hudba dle povahy akce a dle účinkujících.
.
Kontakt :
Web Pavel Cizinsky D.jpg

DJ Pavel Čižínský - Litomyšl, okres Svitavy

DJ na svatbu Litomyšl - DJ Pavel Čižínský - mail: dj-cizinsky@volny.cz
Web DJ Pavel Cizinsky END.jpg
Jako svatební DJ hraji ve městech Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto a v regionu Svitavsko. DJ Čižínský Litomyšl - dj, moderátor a zvukař.

 
DJ Litomyšl, dj v Litomyšli, dj u Litomyšle, DJ, Litomyšl, DJ na svatbu, DJ Svitavy, Svitavsko, dj na Svitavsku, huba na svatbu, svatební DJ Litomyšl

R E K L A M A :
 
SEO Rozcestník

Poslední aktualizace stránek: 15.2.2015
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one